Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Стоматологија

Телефон: 02 3248 403

Факс: 02 3248 401

Фармација

Телефон: 2 3248 443

Моб: 075 435 203

Факс: 02 3248 401

Медицина

Телефон: 2 3248 434

Моб: 071 371 866

Факс: 02 3248 401

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

До кого сакате да испратите порака

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил
promedika logo

пребарај

Акции и промоции

Календар на настани

Повеќе

Нарачај сервис

Повеќе

Become our partner

Promedika is a provider of healthcare products and services and one of the leading companies in its field in The Republic of Macedonia...

Повеќе

Акции и промоции

Светски ден на борба против хепатитис

28ми Јули е денот кога се одбележува светскиот ден на хепатит. Вирусната инфекција со хепатит е нашироко распространета, со околу 400 милиони луѓе заразени ширум светот.

Повеќе

Каталог на заботехнички материјали и апарати од Ренферт

Каталог на заботехнички материјали и апарати со специјални попусти од Ренферт

Повеќе

Maybe Baby тест

Maybe Baby тест за овулација

Повеќе

Fervex во Промедика Фарм

Fervex во Промедика Фарм

Повеќе

Супер понуди од Gnatus

Стоматолошки столици и дополнителни апарати за стоматологија

Повеќе

Odaban - антиперспирант!

Odaban - антиперспирант!

Повеќе

Подуеност? Киселини? Болки во стомакот?

Сега можете и да се тестирате дома.

Повеќе

Smecta

Вкус - портокал и ванила. Брзо делува!

Повеќе

Ivoklar Vivadent каталог на заботехнички материјали и апарати

Погледнете го каталогот на заботехнички материјали и апарати од Ivoklar Vivadent

Повеќе

Попуст од 10% на целиот асортиман

Попуст од 10% на целиот асортиман

Повеќе