Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Главен пулт

Трудова медицина и систематски прегледи, интерна медицина, кабинет за ОРЛ, офталмологија, дерматовенерологија и ласер кабинет , педијатрија, општа медицина, психијатрија, психологија, неуропедијатрија, лабораторија , хирургија, стома центар и центар за рани

Телефон: 02 3248 454

Спрат бр. 2

Физикална

Физикална медицина и рехабилитација

Телефон: 02 3248 451

Спрат бр. 1

Гинекологија

Телефон: 02 3248 468

Спрат бр. 3

Стоматологија

Заботехничка лабораторија

Телефон: 02 3248 482

Спрат бр. 3

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Медикал Центар
promedika logo
Закажете преглед

пребарај

Shockwave Therapy

Систематски прегледи

Повеќе

Ласерска епилација

Повеќе

Медицински транспорт

Повеќе

Shockwave Therapy

 

SHOCKWAVE THERAPY

со најсовремениот DUOLITH SD1

 

Доколку имате болки при одење, како резултат на  шилци на петата, или пак Ве болат рамената и Ви се дијагностицирани калцификати, нема потреба да трпите неподнослива болка.

Во ординацијата за Физикална медицина и рехабилитација при Промедика Медикал Центар има специјален апарат за shockwave therapy, со кој овие проблеми стануваат минато. Брзо, едноставно, со само неколку третмани, подобрете го квалитетеот на Вашиот живот со единствениот апарат во Македонија DUOLITH SD1.

 

 

                      

 

Превземете го флаерот (PDF)

 

 

 

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Fb widget

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Советувалиште за стома пациенти